Ako inzerovať

Kto môže pridať inzerát?

Na Bazariq.sk môže pridať inzerát:

 1. Súkromná osoba = kvôli podaniu inzerátu na Bazariq.sk sa nemusíte registrovať.
 2. Firma = klasická firma, prípadne  e-shop, podnikajúca pod IČO .

Pridané inzeráty je možné topovať, čím zvyšujete svoje šance na rýchly predaj.

Ako pridať inzerát?

Inzerát podáte kliknutím na červený odkaz „ Pridať inzerát “, ktorý nájdete vpravo hore. Pridanie prebieha v 4 jednoduchých krokoch:

 1. Rubrika: Najprv si zvolíte rubriku a kategóriu, do ktorej spadá Váš inzerát. Ďalej už vyplňujete konkrétne údaje , týkajúce sa Vášho inzerátu :
  1. nadpis inzerátu,
  2. popis inzerátu,
  3. cena,
  4. lokalita (kde sa nachádza tovar / služba, ktorú inzerujete).
 2. Fotky: V tomto kroku máte možnosť pridať fotky k svojmu inzerátu. Prvá nahraná fotka je titulná. Maximálny počet fotografii je 10.
 3. Osobné údaje:
 1. meno,
 2. telefón,
 3. email,
 4. heslo – slúži na editáciu, topovanie alebo vymazanie inzerátu.

      4.  Odoslať: Kliknutím na tlačidlo Odoslať sa Váš inzerát okamžite objaví  v danej kategórii.

Inzercia na portáli Bazariq.sk je vo väčšine kategórií bezplatná až na firemné inzeráty a kategórie Práca, Služby, Reality. Pre zverejnenie inzerátov v spoplatnených kategóriách je potrebné zaslať SMS v tvare BAZARIQ na číslo 8866. Následne obdržíte SMS s aktivačným kódom, ktorý vložíte do určeného políčka.
Počas pridávania inzerátu vám odporúčame prečítať si Podmienky inzercie, pretože inzeráty, ktoré im odporujú, môžu byť zmazané Prevádzkovateľom. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť text inzerátu, prípadne kategóriu, do ktorej je inzerát zaradený. 

Ako editovať inzerát

Každý Vami vložený inzerát sa dá upraviť. Kliknite vpravo hore na odkaz „Moje inzeráty/Hodnotenie“ a napíšte Vašu e-mailovú adresu a telefónne číslo (podľa toho, čo ste uviedli v inzeráte). Po kliknutí na tlačidlo Hľadať sa objavia všetky Vaše inzeráty. Pokiaľ chcete nejaký opraviť, na políčka „Zmazať/Editovať/Topovať“ si vyberte možnosť  „Editovať“ a po zadaní Vášho hesla môžete inzerát zmeniť. Rovnakým spôsobom sa dá inzerát zmazať alebo Topovať.

Ako zmazať inzerát

Každý inzerát je možné zmazať rovnakým spôsobom ako editovať, len vyberiete tlačidlo Zmazať a po zadaní hesla je inzerát ihneď zmazaný.

Čo sa nesmie inzerovať

Viď bazariq.sk/podmienky.php . Ani jeden vkladaný inzerát nesmie odporovať zákonom Slovenskej republiky.

Ako pridať hodnotenie

Pridaním hodnotenia inzerenta vyjadríte svoju spokojnosť s uskutočneným obchodom,  môžete poďakovať za vydarený obchod a odporučiť inzerenta ďalším používateľom alebo môžete upozorniť na podvodné aktivity inzerenta.

Hodnotiť užívateľa môžete cez políčko „Moje inzeráty/Hodnotenie“, kde musíte zadať email alebo telefónne čislo inzerenta.

Ako nájsť svoj inzerát
Najrýchlejší spôsob, ako nájsť svoj inzerát, je kliknúť vpravo hore na odkaz ,,Moje inzeráty/Hodnotenia“ a napísať Vašu e-mailovú adresu či telefónne číslo (podľa toho, čo ste uviedli v inzeráte). Po kliknutí na tlačidlo ,,hľadať“ sa objavia všetky Vaše inzeráty.

Inzeráty sú zverejnené 3 mesiace od dátumu vloženia, po tejto dobe budú automaticky zmazané.


Topovanie inzerátu 

Topovanie znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom. To znamená, že inzerát sa posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórii ako aj vo výsledkoch vyhľadávania. Poradie je podľa dátumu začiatku aktuálneho topovania aj v prípade viacnásobného topovania. Inzerát bude naviac označený červeným onačením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu. 

Inzerát môžete topovať kedykoľvek, stačí kliknúť na odkaz Zmazať/Editovať/Topovať vo Vášom inzeráte. Táto služba je ponúknutá aj po pridaní alebo editácii inzerátu.

1. Zaslaním smsky v tvare: BAZARIQ na telefónom čísle 8866 (Orange Slovensko, Telekom, O2 a 4ka). Cena jednej sms je € 1,8 vrátane DPH Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk 
 SMS posúva inzerát na 7 dní dopredu.

Zaslaním sms získate poukážku, ktorú môžete použiť aj pre vloženie inzerátu v spoplatnených rubrikách Práca, Služby, Reality a   firemných inzerátov. Platnosť poukážky je 3 mesiace.

Obdobie topovania inzerátu – začiatok aktuálneho topovania, sa rovná dátumu aktivácie topovania. Koniec aktuálneho topovania je 7 dní od dátumu aktivácie topovania. Topovanie je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín).

Ak je odoslaná SMS v nesprávnom tvare alebo používateľ nemá dostatočný kredit, topovací  kód mu spätnou sms nepríde. Ak je topovaných inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť. 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese info@bazariq.sk

Súkromný/Firemný   Podmienky inzercie   Kontakt   Reklama   Kariéra   Ako inzerovať
Digifirma™